Zagraj w Thunderfist online

Zagraj w Thunderfist online

Jeśli jesteś miłośnikiem automatów wrzutowych, ale znudziły ci się już typowe, nudne gry i wolałbyś zagrać na bardziej oryginalnym slocie, proponujemy, byś spróbował swojego szczęścia w Thunderfist. To egzotyczna, jedyna w swoim rodzaju gra tematyczna, w której można znaleźć asasynów, smoki, groźnych czarnoksiężników oraz wojownicze niewiasty, a symbole K, A, 10, Q, J tworzą bambusowe łodygi.

Thunderfist zachwyca fantastycznymi animacjami oraz klimatycznym podkładem dźwiękowym, jednak ma do zaoferowania dużo więcej. Ogromną zaletą tej gry jest postać groźnego czarodzieja, która czasem zajmuje całą kolumnę – gdy uda nam się go wylosować, otrzymujemy mnożnik wygranej. Symbol smoka natomiast jest symbolem scatter, a więc zapewnia nam do 20 dodatkowych spinów. Najniższa wartość zakładu w grze to 1.25 PLN, a najwyższa – 500 PLN. Warto jeszcze zwrócić uwagę, że Thunderfist jest jedną z niewielu gier, które oferują prawie 250 różnych kombinacji stawek – ten szczegół z pewnością zwiększy prawdopodobieństwo wygrania.

Automat Thunderfist znajduje się w ofertach większości amerykańskich kasyn, ale można go spotkać także w kilku polskojęzycznych serwisach kasynowych, na przykład tu: https://admiralspot.com/pl/promotions/bonus, dlatego jeśli masz ochotę sprawdzić czy przyniesie ci on szczęście, zapraszamy, zagraj już teraz!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *