Apetyczny automat slotowy

Apetyczny automat slotowy

Kasyna internetowe mają w swojej ofercie wiele nieprzeciętnych, oryginalnych automatów, ale Big Chef jest jedynym, który wygląda naprawdę apetycznie. Jest to rzecz jasna gra tematyczna, w której motyw przewodni stanowi praca profesjonalnego kucharza. To doskonała propozycja dla fanów gotowania, a tych mamy chyba w Polsce dość dużo, jak wynika z popularności takich programów o kucharzach jak „Doradca smaku”, „Słodka rywalizacja”, „Ugotowani” czy „Uczty Hestona”.

Najważniejsza rzecz, która przyciąga uwagę w grze, to bardzo przyjemna dla oka grafika oraz podkład dźwiękowy imitujący znany nam wszystkim typowy gwar restauracji. Oznaczenia wyświetlane na bębnach przedstawiają między innymi znakomite potrawy (crème brûlée, steka, zupę pomidorową, homara, indyka) oraz obsługę restauracji (kelnera, szefa kuchni, kucharkę). Symbolem scatter jest tutaj jadłospis, zaś symbol Wild to napis Big Chef – gwarantują nam one darmowe losowania. Big Chef posiada tylko piętnaście linii wypłat, ale za to najwyższa nagroda, jaką gracz może wygrać w tym slocie, wynosi ponad 75.000.

Slot Big Chef mają w swojej ofercie niemal wszystkie kasyna online, co dowodzi dużej popularności tej gry. Ty też spróbuj swoich sił w Big Chef, nawet jeśli nie jesteś fanem pichcenia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *