Dazzle Me – gra mobilna

Dazzle Me – gra mobilna

Net Entertainment, szwedzka firma zajmująca się tworzeniem gier automatowych, ma nową propozycję dla entuzjastów kasyn: Dazzle Me. To nowa, ciekawa i bez wątpienia jedyna w swoim rodzaju gra przeznaczona głównie na tablety i smartfony. Jak twierdzi developer, to właśnie smartfony i tablety są przyszłością automatów typu jednoręki bandyta.

W Dazzle Me gracze mają do dyspozycji pięć bębnów i 76 linii wypłat, a więc całkiem dużo. Każdy zakład może wynieść od 20 centów do 400 funtów. Automat posiada klasyczne symbole: kamienie i diamenty o różnych kolorach, wild, który zastępuje każdy inny symbol, a także scatter, który aktywuje dodatkowe spiny.

Bonusy to jedna z największych zalet Dazzle Me. Poza wspomnianymi symbolami wild i scatter, slot oferuje również Dazzling Wild Reels. Pojawia się on na losowym etapie rozgrywki i zamienia wszystkie diamenty na jednym z bębnów na symbole wild, co gwarantuje wygraną. Jedyna wada Dazzle Me to niezbyt zaawansowana szata graficzna, która pewnie nie każdemu przypadnie do gustu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *