Rodzaje promocji na grę

Rodzaje promocji na grę

Większość portali z automatami jednorękiego bandyty, żeby przyciągnąć internautów i zachęcić ich do wzięcia udziału w grze, oferuje im bardzo korzystne promocje, tzw. tzw. bonusy. W dzisiejszym poście przedstawiamy parę najpopularniejszych typów takich bonusów. Być może niektóre z nich Was zainteresują.

Najczęściej spotykana forma bonusu to bonus powitalny. Są to dodatkowe środki przyznawane graczowi po jego pierwszej wpłacie. Zwykle wysokość tego bonusu przedstawiana jest w procentach, posiada on również maksymalne ograniczenia. Ta propozycja skierowana jest do klientów, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na danej platformie. Bonus od pierwszego depozytu można odebrać nie więcej niż raz.

Drugim często spotykanym bonusem jest bonus lojalnościowy. Zwykle są to punkty, które możemy wydać na dowolny cel, na przykład zakup upominków i wpisów na turnieje czy indywidualną opiekę managera. Ta promocja adresowana jest wyłącznie do doświadczonych graczy, którzy regularnie grają na automatach. Regularni gracze mogą liczyć także na bonusy okresowe (miesięczne, tygodniowe) i bonusy bez depozytu (darmowe spiny).

Najciekawsze bonusy oferują: Quasar Gaming, Slots Online, William Hill i eXbino Gaming.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *