Thunderstruck II

Thunderstruck II

Gra Thunderstruck II jest sukcesorem legendarnego Thunderstruck I, który zdobył wielką popularność na całym świecie dekadę wcześniej. Jego bohaterowie to postaci boga burzy, Thora, jego brata Lokiego i ojca Odina, których celem jest strzeżenie skarbów Valhalli.

Nowa wersja gry to m.in. fantastyczne efekty dźwiękowe, pięć slotów i 243 płatne linie zakładu (najwyższa kombinacja daje graczowi 212 500 zł). Gra zawiera również różne interesujące bonusy, włączając w to opcję Wild czy młotek punktowy – kilka takich symboli dają rozgrywkę premiową. Po aktywowaniu każdej z komnat gracz otrzymuje dostęp do Wielkiej Świątyni Spinów.

W Thunderstruck II możesz grać nie tylko na notebooku, ale również na, tablecie i smartfonie. Gra dostępna jest za darmo na paru polskich stronach www oferujących jednorękiego bandytę online. Największym do tej pory szczęśliwcem w Thunderstruck II okazała się użytkowniczka z Wysp, która postawiła kilka funtów, a wygrała równowartość 135 200 PLN! A nuż do Ciebie również uśmiechnie się los?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *