Co to jest One-Armed Bandit?

Co to jest One-Armed Bandit?

Na pewno każdy z Was kojarzy ze starych amerykańskich filmów automaty do gry, do których wrzucało się kilka monet, pociągało za drążek i po wylosowaniu konfiguracji identycznych symboli wygrywało pieniądze. To właśnie One-Armed Bandit, czyli tzw. Jednoręki Bandyta. Jeszcze kilkanaście lat temu tego rodzaju automaty były bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych i nie tylko, mogliśmy je spotkać w wielu barach.

W tej chwili moda na automaty do gry przeminęła, mimo to Jednoręki Bandyta cały czas cieszy się dużą popularnością. Chociaż nie znajdziemy już tych maszyn w knajpach i kasynach, od niedawna możemy zagrać w One-Armed Bandit za pośrednictwem internetu. Jakie są zasady w internetowym Jednorękim Bandycie? Takie same jak w standardowej odmianie gry, z tym wyjątkiem, że zamiast pociągać za drążek klikamy w button na ekranie i zamiast wrzucać monety przelewamy określoną stawkę na konto internetowe. Wydaje się to bardziej trudne, ale w praktyce jest bardzo proste, no i ma ogromną zaletę: możemy brać udział w rozgrywkach bez ruszania się z domu.

automaty (1)
A czy Ty próbowałeś już swego szczęścia w Jednorękim Bandycie? Lubisz tę grę? Co o niej sądzisz? Zachęcamy do komentowania!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *